Ve spolupráci s Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu jsme pro vás připravili sérii virtuálních závodů „O krále a královnu Jeseníků“ v běhu na lyžích klasickým způsobem.

Jak si zajistit tento titul? Závodníci musí objet všech 9 závodních tras dle propozic a pravidel, které jsou součástí každého závodu a série. Pokud budou mít závodníci stejný počet závodů, budou rozhodovat body získané v sérii. Závody jsou virtuální a přihlášení účastníci si jednotlivé závody mohou projet v kterýkoliv den ve vyhlášeném termínu.

Jak výsledek svého výkonu změřit a sdílet do výsledkové listiny? K tomu, abyste mohli závod absolvovat a my mohli vyhodnotit regulérnost vašeho sportovního výkonu, musíte být do závodu přihlášeni. Dále je potřeba mít u sebe chytrý telefon s Androidem nebo iPhone s GPS se zapnutými mobilními daty a polohovacími službami nebo jiné zařízení pro měření vašeho výkonu. Každý závodník si individuálně, dle obdržených pokynů v e-mailu, svůj závod změří (aplikace Orgsu Tracking, přenosem gpx souboru ze svého zařízení do svého profilu, nebo printscreen vašeho zařízení).

Startovné je ZDARMA. Účastník může přispět dobrovolným příspěvkem v přihlášení k závodu. Závodníci obdrží elektronické startovní číslo, certifikát za účast a diplom.

Start, trasa a cíl jednotlivých závodů je dle propozic, které jsou součástí každého závodu. Start a cíl budou označeny. Výsledky budou k dispozici online po dokončení závodníka a svůj výsledek můžete také sledovat ve výsledcích živě a pokud použijete na měření aplikaci ORGSU Tracking budete vidět i váš tracking. Ceny obdrží ti nejlepší.

Těšíme se na vaši účast.

PROPOZICE A PRAVIDLA ZDE