Sportovní akce

Naše organizace se zabývá pořádáním sportovních, společenských a volnočasových akcí.

Do práce na kole

Stali jsme se 45. městským koordinátorem a věnujeme se organizací této výzvy v Šumperku. Celostátní výzva se koná od 1. do 31. května a která motivuje k cestování na kole, koloběžce, pěšky či poklusem. Pro letošní rok jsme uzpůsobili pravidla, takže je možné započítávat nejen cesty do práce, ale i cesty do přírody, na nákup nebo se psem. Zapojit se může každý!

 

Běžecké závody

Letošní rok jsme začali ve spolupráci pořádat běžecké závody, které jsou v tuto chvíli na virtuální úrovní z důvodu vládních nařízení.

Pořádáme běžeckou sérii, které se může zúčastnit kdokoliv, kdo má chuť sportovat a své výkony měřit s ostatními. Termíny a trasy běhů jsou uveřejněny zde.

 

 

Charitativní a benefiční sportovní akce

Zaběhej si nebo se projdi kdykoli a kdekoli pro Pomněnku. 

Informace a registrace naleznete zde. 

U dobrého pocitu z pohybu to ale co se týče naší sportovní akce pro Pomněnku Šumperk nekončí. Radost z běhu nebo vycházky bude znásobnen o pocit dobrého skutku. Zapojením se do této sportovní akce totiž přispějete finanční částkou a výtěžek bude určen na na Vojtův stůl, které slouží k rehabilitaci v Pomněnce Šumperk. Zapojení se je velice snadné a nevyžaduje žádné větší přípravy. Zkrátka se zaregistrujete, nasadíte botky, vyběhnete nebo vyjdete, zaznamenáte aktivitu pomocí oblíbené aplikace a samozřejmě se můžete podělit o foto . Zní to skvěle, co říkáte? Buďte aktivní kdykoliv a kdekoliv pro Pomněnku Šumperk!

Cvičení a zdravý pohyb

Ve spolupráci s Fit & Fyzio pořádáme lekce zdravého pohybu a cvičení, které je zaměřeno na děti, dospělé a seniory. Lekce vedou licencované instruktorky a lektorky.

 

 

Cyklistické závody