Vážení závodníci, jsme rádi za váš zájem o běžeckou ligu, kterou jsme připravili s vašimi kolegy a věříme, že se vám bude líbit. Kdo by měl zájem pořádat závod a chtěl by ho zařadit do seriálu, určitě takového pořadatele rádi uvítáme. V tomto případě a pro další informace o seriálu kontaktujte Ladislava Seböka na čísle 603 440 424 nebo ladislav.sebok@sumperskasportovni.cz.

V TERMÍNOVÉ LISTINĚ SÉRIE jsou uvedeny pravidla série, bodovací tabula a veškeré závody.

PŘIHLÁŠKY K ZÁVODŮM – zde jsou uveřejněny přihlášky k jednotlivým závodům. „Přihlášení závodníka na závod probíhá online přes sportovní systém ORGSU. Závodník si zvolí závod do kterého se chce přihlásit a tam se přihlašuje přes svůj závodní profil a již není třeba nové registrace do systému. Nový závodník projde registrací a při dalším přihlášení postupuje stejně jako již registrovaný závodník. Po přihlášení do závodu naleznete v nákupním košíku položku startovného závodu, kterou můžete uhradit přes platební bránu nebo bankovním převodem (startovné 70,-Kč). Jestliže platbu opustíte může se stát, že vás systém nepřihlásí do závodu a vy budete muset provést přihlášení až na místě při prezentaci (startovné 100,-Kč). Po tomto kroku budete zapsáni na startovní listinu bude vám přiděleno startovní číslo. 

Po přihlášení do závodu, obdrží závodník e-mail s informací o závodu, harmonogramu závodního dne a přiděleným startovním číslem, které nalezne ve startovní listině.“

LOGIN ZÁVODNÍKA slouží pro přihlášení do účtu závodníků, kteří startují v Šumperské zimní běžecké lize.

TERMÍNOVÉ LISTINĚ níže naleznete všechny závody ligy. Máte zde k dispozici přihlášení do závodu, startovní a výsledkovou listinu, kde můžete sledovat výsledky živě.