PŘIHLÁŠKY K ZÁVODŮM – zde jsou uveřejněny přihlášky k jednotlivým závodům. „Registrace/Přihlášení závodníka na závod probíhá online přes sportovní systém ORGSU. Nový závodník si zvolí závod do kterého se chce přihlásit a postupuje dle pokynů. Závodník, který má svůj závodní účet v ORGSU, se přihlašuje přes svůj závodní profil a již není třeba nové registrace do systému. Po přihlášení do závodu naleznete v nákupním košíku položku startovného závodu, kterou můžete uhradit přes platební bránu nebo bankovním převodem. Jestliže platbu opustíte může se stát, že vás systém nepřihlásí do závodu a vy budete muset provést přihlášení znovu nebo až na místě při prezentaci. Po tomto kroku budete zapsáni na startovní listinu a bude vám přiděleno startovní číslo. 

Po přihlášení do závodu, obdrží závodník e-mail s informací o závodu, harmonogramu závodního dne. Přidělené startovní číslo, naleznete ve startovní listině.“

V případě dotazů nebo pomoci s přihlášením kontaktujte Ladislava Seböka na tel. čísle +420 603 440 424 nebo ladislav.sebok@orgsu.com.