Na poslední chvíli jsme s rozhodli uspořádat dvě sportovní události. Rádi bychom vás všechny touto cestou pozvali na dva běžecké závody, které se poběží virtuálně, protože nám podmínky neumožňují jinak.

Závody jsou bez startovného a zcela zdarma.

Prvním závodem bude jednodenní „Silvestrovský kros“, který se poběží na vzdálenost 8 kilometrů. Běh je situován do prostředí Senové a vede po zpevněných lesních cestách a asfaltu. Start je v Temenici u Zeleného stromu a cíl u baseballového hřiště.

Druhým během bude desetidenní výzva „Novoroční kilometry“, která startuje na Nový rok a končí v neděli 10. ledna. Tento závod vás zavede do okolí Čarovného lesa a okolo Tulinky na Vyhlídku. Celkem závod měří 3,2 kilometru. Vyhlásili jsme speciální kategorii pro rodinné týmy. Ty mohou okruh proběhnout nebo se jen projít. Počet účastníků v týmu je min. 2 a max. 4 z toho musí být jeden rodič.
Tohoto běhu se muže zúčastnit každý. Jak nováčci, tak i ti, kteří si chtějí vyzkoušet svou kondici nebo ti, co si dali novoroční předsevzetí.

Tři nejlepší závodníci ve svých kategoriích obdrží drobnou věcnou cenu a všichni závodníci diplom za účast. Vyhlášení výsledků proběhne virtuálně.

Odkaz na závody naleznete zde

Věříme, že oba závody se vám budou líbit a budete se svými výkony spokojeni. Těšíme se na vaši účast.