Sobotní šipkový turnaj, který patřil pracovníkům v první linii, se vyvedl náramně. Turnaje se zúčastnilo na 60 hráčů různých výkonností. V Šumperku jsme mohli přivítat nejlepšího českého šipkaře Víťu Sedláka, vítěze České šipkařské Tipsport Premier League 2020, dále hráče týmu Mustang Brno a hráče ze Šumperka a okolí. Že nešlo v první řadě o výsledky dokazovala velice přátelská atmosféra. Na všech bylo vidět, že se rádi opět setkali u terčů.

Součástí turnaje byli i doplňkové zápasy na sisalový terč a charitativní dražba šipek a doplňků věnovaných přímo na tento speciální turnaj. Víťa Sedlák s Martinem Komínkem se rolí licitátora a dražebníka ujali bravurně a výsledek byl znát.

 

 

 

 

 

 

Celkový výtěžek v hodnotě 15.063,-Kč byl předán členovi Zdravotnické záchranné služby Jaromíru Vondrovi. „Za pořadatele turnaje Šumperskou sportovní jsme rádi, že se turnaj vyvedl a mohli jsme tímto podpořit dobrou věc. Velké poděkování patří hlavně Martinu Komínkovi, který se ujal organizačních věcí a dále i rozhodčím turnaje a všem hráčům, kteří přispěli do turnaje dobrou hrou a jakoukoliv částkou pro záchranáře„, shrnul povedený turnaj předseda spolku Ladislav Sebök.