Pojďte se proběhnou, pojďte závodit.

V březnu startuje nová běžecká série! Obsahuje 8 závodů, které jsou pořádány v tuto chvíli jako individuální a závodit se bude virtuálně. Závody jsou vedeny převážně terénem jako krosové.

Každý závod se bude započítávat do celkového pořadí série a nejlepší závodníci podle kategorií si odnesou věcné ceny včetně poháru. Všichni účastníci se mohou těšit na pamětní listy a medaile. V jednotlivých závodech bude vyhodnoceno celkové umístění a předány ceny včetně diplomů. Součástí startovného budou závodní sety pro běžce.

Přihlásit a registrovat se dle věkové kategorie do série a závodů může opravdu každý. Stačí vyplnit registraci, zaplatit startovné a vydat se na start. Svůj výkon si změříte jakoukoliv aplikací s výstupem souboru GPX, který si nahrajete do svého profilu.

Doprovodný program závodů bude vyhlašován spolu s hlavním závodem a můžete se těšit na dětské, canicrossové a nordic walkingové závody.

Odkaz na propozice a přihlášky závodů naleznete zde.

Ve spolupráci s partnery tohoto závodu bude všem závodníkům vystaven pamětní list a nejlepším třem v každé kategorii budou předány/doručeny diplomy a věcné ceny. Dále připravujeme různé akce, a proto sledujte naši FB stránku a nic vám neuteče. Těšíme se na vaši účast. Fotky a videa nám zasílejte na náš mail, rádi uveřejníme.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@sumperskasportovni.cz

Přehled závodů série:

Termín Místo Název běhu Distance

Mapa

Březen Šumperk Běh pod Kokešem 6,8
https://mapy.cz/s/mogekavuba
Duben Šumperk Běh okolo Tulinky 5,8
https://mapy.cz/s/komokugofa
Květen Šumperk Okolo Městských skal 10
https://mapy.cz/s/fekufezuve
Červen Šumperk Okolo Chocholíku 8,4
https://mapy.cz/s/bulafonuzo
Červenec Šumperk Výběh na Háj 2,5
https://mapy.cz/s/bakunahoza
Srpen Skřítek Okolo Skřítku 10
Září Rapotín Okolo Bukovky 7,5
https://mapy.cz/s/mozorejafa
Řijen Králec Okolo Malínského vrchu 5,5
https://mapy.cz/s/nuhudavuna