AKTUALIZACE: Závod s hromadným startem se z důvodu zhoršující epidemiologické situace neuskuteční. Je nám to líto a věříme, že se zúčastníte virtuálního závodu v co největším počtu. Do závodu zařazujeme i závod v chůzi a rozšiřujeme kategorie o rodinnou kategorii.

V Šumperku se uskuteční první ročník „Adventního běhu / chůze“, závod je situován na severní část města s návštěvou historického centra.

Rádi bychom založili novou tradici v adventním čase, která bude zaměřena na zdravý pohyb a tomuto tato akce má posloužit. Závod v běhu a chůzi se uskuteční od 26. listopadu 2021 do neděle 19. prosince 2021. Prostor startu a cíle je na asfaltové ploše 6. ZŠ. Závodní okruh je dlouhý 4,2 kilometru po asfaltových plochách a dlažbě. Vítězem bude každý kdo se zúčastní„, přibližuje závod jeden z pořadatelů Jaromír Vondra.

„Jelikož jsme zrušili závod s hromadným startem, tak doplňujeme závod v chůzi, kam přidáváme rodinnou kategorii“, doplňuje Jaromír Vondra.

Vítězové kategorií obdrží diplomy a věcné ceny. Všichni závodníci dostanou pamětní list a budou zařazeni do tomboly o věcné ceny, které věnovali naši partneři.

Mapa závodu: https://mapy.cz/s/golelafoje

Závod se uskuteční dle platných epidemiologických nařízení.

Registrace: